langs

azerbaijanir

Bilgi Almak İstiyorum

 ücretsiz danışma hattı  0 212 231 2543 
  yurtdisi egitim    Bilgi Almak İstiyorum  

Amerika Dil Okulları

amerika dil okullari

Amerika Dil Okulları : Ücretsiz Danışmanlık 0 212 231 2432

Amerika dil okulu seçeneklerini incelemek için doğru yerdesiniz. Amerika dil okulları konusunda uzman olan danışmanlarımız, sizin için en uygun Amerika dil okulunu bulmakta , Amerika dil okulu fiyatları ve Amerika dil okulu indirimleri konusunda bilgi vermek için hazırlar. 

Amerika'da hangi dil okulu?

Amerika'da dil eğitimi için danışmanlarımız size özel ihtiyaç analizi yaptıktan sonra, bütçenize ve hedeflerinize uygun  okul ve şehir seçeneklerini sunar. Karar verdiğiniz dil okuluna  kayıt işlemlerinizi gerçekleştirir, öğrenci vizesi başvurusu ve konaklama sürecinizi hızlı ve eksiksiz bir şekilde organize eder. 

Boston Dil Okulları

Amerika’nın üniversite başkenti olarak adlandırılan, aynı zamanda Harvard, MIT gibi dünyanın en prestijli üniversitelerine ev sahipliği yapan Boston şehrinde dil okulu programlarına katılmanızı tavsiye ediyoruz.Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce, TOEFL, SAT, GMAT/ GRE hazırlık programları için en iyi okul seçeneklerini bu şehirde kolayca bulabilirsiniz.

Boston’da bulunan dil okulları arasında, size en uygun olan seçeneği Levant Education Yurtdışı Eğitim danışmanları ile görüşerek tespit edebilirsiniz. Danışmanlarımız  Amerika vizesi ( turistik B1-B2/ öğrenci F-1) ve Boston şehrinde konaklamanız konusunda size profesyonel hizmet sunar. Ayrıca Türk öğrencilere özel uygulanan indirimlerden faydalanmanızı sağlar.

Boston Dil Okulu Seçeneklerinizi İnceleyin

Boston dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanın.

Los Angeles Dil Okulları

Holloywood divaları, uçsuz bucaksız sahilleri ve  rahat yaşam tarzı ile melekler şehri Los Angeles, Kaliforniya eyaletinin en popüler şehirlerinden biri.

Los Angeles’da bulunan dil okulları arasında, size en uygun olan seçeneği Levant Education Yurtdışı Eğitim danışmanları ile görüşerek tespit edebilirsiniz. Danışmanlarımız  Amerika vizesi ( turistik B1-B2/ öğrenci F-1) ve Boston şehrinde konaklamanız konusunda size profesyonel hizmet sunar. Ayrıca Türk öğrencilere özel uygulanan indirimlerden faydalanmanızı sağlar.

Los Angeles Dil Okulu Seçeneklerinizi İnceleyin

Los Angeles dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanın. Los Angeles dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanın. 

New York Dil Okulları

Dünyanın en önemli ticaret ve finansal merkezlerinden biri olan ve ABD’nin en kalabalık şehri olarak gösterilen New York’da , bir New York’lu gibi yaşamak ve İngilizcenizi geliştirmek ister misiniz?

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, TOEFL, SAT , GRE/GMAT sınav hazırlık programlarının sunulduğu, bir birinden iddialı dil okulu seçenekleri arasında karar vermeniz için danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz. Ayrıca, Amerika vizesi ( turistik B1-B2/ öğrenci F-1) ve New York şehrinde konaklamanız konusunda Levant Education size profesyonel hizmet sunar ve Türk öğrencilere özel uygulanan indirimlerden faydalanmanızı sağlar.

New York Dil Okulu Seçeneklerinizi İnceleyin

New York  dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanın.

Miami Dil Okulları

Hem biraz tatil olsun hem de İngilizcemi geliştireyim diyorsanız Miami'de bulunan dil okulu seçeneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Miami'nin rahat yaşam tarzı, altın kumlarla kaplı uzun kumsalları ve renkli mimarisi sizi çağırıyor.

Miami'de bulunan dil okulları arasında, size en uygun olan seçeneği Levant Education Yurtdışı Eğitim danışmanları ile görüşerek tespit edebilirsiniz. Danışmanlarımız  Amerika vizesi ( turistik B1-B2/ öğrenci F-1) ve Miami şehrinde konaklamanız konusunda size profesyonel hizmet sunar. Ayrıca Türk öğrencilere özel uygulanan indirimlerden faydalanmanızı sağlar.

Miami Dil Okulu Seçeneklerinizi İnceleyin

Miami  dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanın.

San Francisco Dil Okulları

Kaliforniya eyaletinde öğrenciler için en ideal şehir seçeneği San Francisco’dur. Televizyon dizilerinden aşina olduğunuz inişli çıkışlı sokakları , uçsuz bucaksız sahilleri ve dünyaca ünlü kırmızı Golden Gate köprüsü ile San Francisco sizi çağırıyor.

San Francisco’da bulunan dil okulları arasında, size en uygun olan seçeneği Levant Education Yurtdışı Eğitim danışmanları ile görüşerek tespit edebilirsiniz. Danışmanlarımız  Amerika vizesi ( turistik B1-B2/ öğrenci F-1) ve San Francisco şehrinde konaklamanız konusunda size profesyonel hizmet sunar. Ayrıca Türk öğrencilere özel uygulanan indirimlerden faydalanmanızı sağlar.

San Francisco Dil Okulu Seçeneklerinizi İnceleyin

San Francisco dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanın.

San Diego Dil Okulları

Yılın dört mevsimi ılık bir havanın hakim olduğu, Pasifik Okyanus’u kenarında yer alan San Diego şehrinde seçebileceğiniz dil okullarına aşağıda göz atabilirsiniz. Mimarisinde Meksika’nın izlerini taşıyan bu güzel şehir, aynı zamanda Los Angeles’a olan yakınlığı ile de uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği destinasyonlardan biri.

San Diego’da bulunan dil okulları arasında, size en uygun olan seçeneği Levant Education Yurtdışı Eğitim danışmanları ile görüşerek tespit edebilirsiniz. Danışmanlarımız  Amerika vizesi ( turistik B1-B2/ öğrenci F-1) ve San Diego şehrinde konaklamanız konusunda size profesyonel hizmet sunar. Ayrıca Türk öğrencilere özel uygulanan indirimlerden faydalanmanızı sağlar.

San Diego Dil Okulu Seçeneklerinizi İnceleyin

San Diego dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanın.

 

Amerika'da Dil Eğitimi için Hangi Şehri Seçmeliyim ?

a) 24 saatin dolu dolu geçeceği, hiç uyumayan şehir New York mu? New York dil okulu seçenekleri ve maliyetlerini incelemek için tıkla!

b) Dünyanın en prestijli üniversitelerine ev sahipliği yapan Boston mu? Boston dil okulu seçenekleri ve maliyetlerini incelemek için tıkla!

c) Aralık ayında denize girebilmek için Miami mi? Miami dil okulu seçenekleri ve maliyetlerini incelemek için tıkla!

d) Yan masada George Clooney ile karşılaşma olasılığını göz önünde bulundurarak Los Angeles mı? Los Angeles dil okulu seçenekleri ve maliyetlerini incelemek için tıkla!

e) Amerika'nın başkenti, Beyaz Sarayı ziyaret etme fırsatını sunan Washington D.C mi? 

Ayrıca sol tarafta yer alan menüden ilgilendiğiniz şehri seçerek, Amerika'da çalıştığımız en kaliteli dil okulları, ücretleri ve konaklama seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Sorularınız için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 212 231 2543

 

Amerika dil okulları hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanmak için;

  • Bilgi talep formunu doldurabilirsiniz
  • Randevu alarak Nişantaşı ofisimizi ziyarete gelebilirsiniz (Valikonağı Cad. Konak Apt. No:127 Kat:3 D:7)
  • Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hattımızı (0212 231 2543) arayabilirsiniz.

 

Neden Levant Education ile Amerika'da dil okulu seçmeliyim?

Levant Education merkezi İngiltere’de olan bağımsız bir eğitim danışmanlık kurumudur. Amerika'da dil eğitimine karar verirken geniş seyahat deneyimine sahip uzman danışmanlar size detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

1-    Levant Education belirli akreditasyonlara sahip, kaliteli dil okulları ile çalışır. Ekibimiz tarafından partner dil okullarımız belirli aralıklarla düzenli olarak ziyaret edilir.

2-    Levant Education konusunda uzman ve uluslararası eğitim sektöründe deneyimli profesyonel bir danışmanlık kadrosuna sahiptir.

3-    Levant Education kişiye özel  ücretsiz danışmanlık hizmeti sunar.

4-    Levant Education profesyonel ve hızlı vize danışmanlık hizmeti sağlar. Konaklama ve diğer seyahat organizasyon ihtiyaçlarınızı karşılar.

5-    Levant Education partner olduğu tüm dil okulları hakkında tarafsız ve güncel bilgi sunar.

6-    Levant Education partner dil okullarının gerçek fiyatlarını sunar ve Türk öğrencilere özel indirimler sağlar.

7-    Levant Education İngiltere’de eğitim sürenizi tamamlayana dek ihtiyaç duyduğunuz her konuda size kesintisiz destek vermeye devam eder. 

Partnerlerimiz

    YURTDIŞI DİL OKULU  

    YURTDIŞI DİL OKULU     

   YURTDIŞI ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

   YURTDIŞI LİSE EĞİTİMİ  

       rtl 

BİLGİ İSTEK FORMU     

     phone-icon-256x256

ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI

 0 212 231 2543 

 

İngiltere Dil Okulları
Amerika Dil Okulları
Kanada Dil Okulları
Avustralya Dil Okulları
İrlanda Dil Okulları
Malta Dil Okulları
Yeni Zelanda Dil Okulları       
Güney Afrika Dil Okulları

 

İspanya Dil Okulları
İtalya Dil Okulları
Fransa Dil Okulları
Rusya Dil Okulu
Güney Kore Dil Okulu
Çin Dil Okulu
Japonya Dil Okulu

 

İngiltere Üniversite
İngiltere Yüksek Lisans
Amerika Üniversite
Amerika Yüksek Lisans
Kanada Üniversite
Üniversite Hazırlık: Foundation,
A Level, IB Hazırlık
İngiltere Lise Eğitimi
Amerika Lise Eğitimi
Kanada Lise Eğitimi
İsviçre Lise Eğitimi

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ 

LEVANT EDUCATION Merkez Ofisi| Valikonağı Cad. Konak Apt. No:127 Kat:3 D.7 Nişantaşı, İstanbul 34363 Türkiye

Tel +90 212 231 2543 Fax +90 212 231 9368 | Email info@levanteducation.com

Çalşıma Saatleri Pazartesi-Cuma 09:30-18:30 | Cumartesi 10:00-15:00

 

LEVANT EDUCATION Tahran Ofisi | Niavaran St, Kamriniyeh St, No100, Iranmehr Tehran, Iran

Tel +98 21 2282 9709 | Email info@levanteducation.com

LEVANT EDUCATION Baku Ofisi | Yasamal Region A. Jamil Street, 51 CELC English Academy Baku, Azerbaijan 

Tel +994 55 985 8999 | Email info@levanteducation.com

 

youtube facebook twitter instagram googleplus  linkedinemail

 

COPYRIGHT ©  2018 Levant Education Group | TÜM HAKLARI SAKLIDIR