University College Cork (UCC)

University College Cork Üniversitesi 1849 yılında kurulmuştur. İrlanda’nın en büyük üniversitelerinden biridir ve toplamda 20,000 öğrencisi bulunur. University College Cork 120 farklı alanda lisans ve yüksek lisans derecesi sunar.  

Important Information

World
Ranking
Rankings
Established
1849
Proqramlar
Ziraat Fakültesi ve Doğa Bilimleri, Eğitim Fakültesi, Uzaktan Eğitim Fakültesi, Beşeri Bilimler ve Hukuk Fakültesi, Tıp Fakültesi. Tıp, İşletme, Ekonomi, Mühendislik, Hukuk
Tuition Fees

University College Cork (UCC) 5 ana fakülte bulunur; Ziraat Fakültesi ve Doğa Bilimleri, Eğitim Fakültesi, Uzaktan Eğitim Fakültesi, Beşeri Bilimler ve Hukuk Fakültesi, Tıp Fakültesi. Tıp, İşletme, Ekonomi, Mühendislik, Hukuk alanlarında oldukça başarılıdır. Dünya sıralamasında ilk 350 üniversite, İrlanda’da ise en başarılı.

University College Cork kampüsü Cork şehrinde bulunur. Cork, İrlanda’nın en büyük şehirlerinden biridir. UCC tarihi binası, yeşil kampüsü ile iyi bir akademik ortam sunar. Cork şehrinde konaklama bulmak için erken hareket etmeniz gerekir. UCC yurt başvurularını son başvuru tarihinden önce yapmanız gerekir.

University College Cork resmi temsilcisi olan Levant yurtdışı eğitim ile UCC lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına hemen başvuru yapın.

Other Schools

Məlumat istəkOnline İnformasiya İstek Formu BroşurPulsuz Broşur Görüş alBirə-bir Görüşmə İstəyin

Məlumat İstə

Xaricdə Təhsil- Məlumat İstə!


Pulsuz Broşur

Pulsuz Broşur İstə!


Birə-bir Görüşmə İstəyin

Birə-bir Görüşmə İstəyin.