University College Dublin

University College Dublin (UCD) Üniversitesi 1854 yılında kurulmuştur ve İrlanda’nın en başarılı ve en köklü ikinci üniversitesidir. 20 farklı ülkeden toplamda 30.000 öğrenciye ev sahipliği yapar ve 7000 uluslararası öğrencisi bulunur. Dünya sıralamasında %1’lik başarı dilimindedir. Ünlü mezunları arasında İrlanda’nın 3 eski başkanı, 1 başbakanı ve 8 bakanı yer alır.

Important Information

World
Ranking
1
Rankings
Established
1854
Proqramlar
Sanat & İnsan Bilimleri, İşletme, Mühendislik ve Mimarlık, Sağlık ve Ziraat Bilimleri, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Hukuk
Tuition Fees

University College Dublin içinde 6 okul bulunur. Sanat & İnsan Bilimleri, İşletme, Mühendislik ve Mimarlık, Sağlık ve Ziraat Bilimleri, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Hukuk.İrlanda’nın en geniş yüksek lisans program seçeneği University College Dublin (UCD) tarafından sunulur. 8000 yüksek lisans programına kayıtlı öğrencisi bulunur.

130 hektarlık bir arazi üzerine kurulmuş Üniversite kampüsü, dünyanın önde gelen araştırma enstitülerini de içerisinde barındırır. Dublin şehrinde konaklama imkanları kısıtlı olduğu için yurt konaklaması için çok erken başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

University College Dublin (UCD) Üniversitesi’ne Levant yurtdışı eğitim güvencesi ile lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına hemen başvuru yapın.

Other Schools

Məlumat istəkOnline İnformasiya İstek Formu BroşurPulsuz Broşur Görüş alBirə-bir Görüşmə İstəyin

Məlumat İstə

Xaricdə Təhsil- Məlumat İstə!


Pulsuz Broşur

Pulsuz Broşur İstə!


Birə-bir Görüşmə İstəyin

Birə-bir Görüşmə İstəyin.